ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΜΙΝΙ 1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕΛΑΣ

ΜΙΝΙ 2

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 8ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΛΙΚΗ)

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 24 (11-2)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 24 (11-2)

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 20 9-2-1

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 17 (5-7)

ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 17 (5-7)

ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 16 (4-8)

ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 16 (5-6)

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 13 (0-13)

1η Αγωνιστική
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 61- 40
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 20- 0
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 32- 30
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 42- 30 

2η Αγωνιστική
ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 44- 39
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 39- 17
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 21- 59
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 33- 32 

3η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49- 36
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 39- 22
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 38- 36
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 29- 46 

4η Αγωνιστική
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 39- 53
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 26- 35
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 29- 38
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 58- 45 

5η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 51- 31
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 17- 27
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27- 39
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 59- 22 

6η Αγωνιστική
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 43- 46
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 27- 41
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 42- 56
Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25- 71 

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 41- 29
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 36- 15
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 77- 42
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0 

1η Αγωνιστική
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 38- 61
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 48- 41
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 48- 33
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 26- 40 

2η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 64- 56
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31- 40
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 30- 21
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 40- 41 

3η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45- 44
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 36- 52
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 53- 31
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 49- 47
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45-44
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Μαντάλας 6, Γκόρος 2, Παστρικός, Κομιανός 11, Φίλης 10, Μωραιτόπουλος 4, Μπουλούκος 2, Μπαμπιονιτάκης, Λάμπου, Γκίνης.

4η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 64- 27
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 0- 0
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0- 0
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0- 0
Γ.Σ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-45 (28-33)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Γκόρος, Γκλιάτης, 2, Παστρικός, Κομιανός 20, Φίλης 3, Πετούρης, Λάμπου, Μπουλούκος 3, Τσικέλης 1, Κρασσάς, Μπαμπιονιτάκης, Γκίνης 

5η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 43- 59
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 28- 38
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 50- 45
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 19- 49
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 50-45(27-19)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 10, Μαντάλας 5, Γκόρος, Παστρικός, Κομιανός 24, Φίλης 6, Πετούρης, Μωραιτόπουλος, Μπουλούκος 3, Τσικέλης 2, Κρασσάς 

6η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 20- 0
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 32- 29
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 49- 40
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 47- 12 

7η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0- 0
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0- 0
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42- 54
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 42-54(20-23)
Ο.ΚΑ.Μ.(Παπαγιαννάκος): Παπαγιαννάκος 9, Μαντάλας 5, Γκόρος 1, Παστρικός, Κομιανός 14, Φίλης 6, Φράγκος 15, Μωραιτόπουλος, Μπουλούκος 4, Μπαμπιονιτάκης, Γκλιάτης, Κρασσάς.

Β ΦΑΣΗ 4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 57-35
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 52-33
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-35 (29-15)
Ο.ΚΑ.Μ.(Αναστασιάδης): Παπαγιαννάκος 9, Γκόρος 2, Γκλιάτης 2, Κομιανός 4, Φίλης 3, Τσικέλης 1, Μαντάλας 5, Φράγκος 6, Μωραιτόπουλος 3(1), Λεμπέσης.

2η Αγωνιστική 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 26-69 (13-30)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 8, Γκόρος 5, Φίλης 2, Τσικέλης 1, Μαντάλας 2, Φράγκος 7, Λεμπέσης, Πετούρης, Μπουλούκος 1, Κρασσάς, Λάμπου, Παστρικός, Μωραιτόπουλος.

3η Αγωνιστική
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 34-58 (14-30)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 13, Γκόρος, Φίλης 8,Φράγκος 5, Λεμπέσης 2, Πετούρης 4, Μπουλούκος , Κρασσάς 2, Λάμπου, Μπαμπιονιτάκης. 

5η Αγωνιστική
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-30 (37-13)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Παπαγιαννάκος 14, Γκόρος 3, Φράγκος, Λεμπέσης 1, Πετούρης, Κομιανός 7, Κρασσάς, Λάμπου, Μπαμπιονιτάκης, Τσικέλης 5, Παστρικός, Γκλιάτης, Μωραιτόπουλος.

6η Αγωνιστική
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-24 (31-7)
Ο.ΚΑ.Μ.(Μελάς): Καρλαύτης 2,Πετούρης, Σπηλιώτης, Γκόρος 1, Τσικέλης , Φουντουλάκης 2, Κομιανός 3, Φίλης 14(1), Γκλιάτης, Παστρικός.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΛΙΚΗ)

ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 18 (8-2)

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 17 (7-3)

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 14 (3-8)

ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 13 (4-5)

ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 11 (3-5)

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2 11 (0-11)

1η Αγωνιστική
/ / . ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - .ΡΕΠΟ 0- 0
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1-2
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 40- 20
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65- 11 

2η Αγωνιστική
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 42- 63
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 9- 56
/ / . ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - .ΡΕΠΟ 0- 0 

3η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 66- 36
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 1-2
 ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 44- 35
/ / . .ΡΕΠΟ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 0- 0 

4η Αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 20- 85
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1
/ / . ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - .ΡΕΠΟ 0- 0
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 50- 37 

5η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 50- 55
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-2
/ / . .ΡΕΠΟ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0- 0
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 30- 18 

6η Αγωνιστική
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 56- 44
/ / . ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - .ΡΕΠΟ 0- 0
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 77- 40
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 25- 51 

7η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1 
/ / . .ΡΕΠΟ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0- 0
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 25- 46
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 32- 48 

1η Αγωνιστική
/ / . .ΡΕΠΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 22- 56
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 26- 73 

2η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 69- 35
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 1-2
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 48- 12
/ / . .ΡΕΠΟ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 0- 0 

3η Αγωνιστική
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 49- 54
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 30- 54
/ / . ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - .ΡΕΠΟ 0- 0
Α.Σ.ΠΑΠΑΓΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Διαμαντής, Αλεξανδράκης, Πέππας, Βασιλείου, Μαρινάκος, Ορφανός, Γκλιάτης.

4η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 80- 23
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 1-2
/ / . .ΡΕΠΟ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0- 0
ΣΧ.ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0- 0
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Πνευματικός Π, Πνευματικός Ι, Τσάνι, Σπηλιώτης, Λάσκος, Αλεξανδράκης, Πέππας, Μαρινάκος, Ορφανός, Μαστρογιαννόπουλος, Αμπντράμπο, Λεμπέσης.

5η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 50- 23
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 2-1
/ / . ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - .ΡΕΠΟ 0- 0
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 20- 0
Κ.Α.Π. - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2-1
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Πουλόπουλος, Καρλάυτης, Φουντουλάκης, Σπηλιώτης, Πέππας, Μαρινάκος, Μαντάλας, Λεμπέσης, Λάμπου, Παπαγιαννάκος, Παστρικός, Τσικέλης, Κρασσάς, Γκλιάτης.

6η Αγωνιστική
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0- 0
/ / . .ΡΕΠΟ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0- 0
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ 25- 66
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 50- 22 

7η Αγωνιστική
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.1-2
/ / . ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - .ΡΕΠΟ 0- 0
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 0- 0
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0- 0
Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠΑΓΟΥ 1-2
Ο.ΚΑ.Μ.(Ανατασιάδης): Παπαγιαννάκος, Γκόρος, Τσικέλης, Φράγκος, Πετούρης, Λάμπου, Παστρικός, Ορφανός, Λεμπέσης, Μαρινάκος, Γκίνης, Μπουλούκος, Μπαμπιονιτάκης.