Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ

ROSTER

Λαγουδάκης Αλέξανδρος 1995 G
Τσίρος Παναγιώτης 1983 PM
Παπακωνσταντίνου Μάρκος 1992 PM
Νάσσου Νίκος 2000 G
Καλούδας Λάμπρος 1991 G
Στεφάτος Γεώργιος 1982 PF
Παπαγιαννάκος Αλέξανδρος 1985 PF
Χατζής Παναγιώτης 1999 PF
Βλάχος Νικόλαος 1975 C
Γιαννάκης Κυριάκος 1981 G
Κεσκινίδης Χρήστος 1992 PF
Ατζαμόγλου Χάρης 1988 G
Μπαλόπητος Γιώργος 1982 PF
Μαργαρώνης Νεκτάριος 2001 G  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 
ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑ β' φάση 14/9/2017
Αναγέννηση Πετραλώνων - Ο.ΚΑ.Μεσογείων 54-74(24-47)
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Παρασκευόπουλος, Ιμπραιμάκης, Μπρακαι 8(1), Διονυσόπουλος 12(3), Χοτζα 3, Παυλίδης 2, Ριζάς, Σωτηρόπουλος 2, Συριανός 7(1), Ρόκας 4(1), Τσίτουρας 7(2), Τσουκαλάς 10.
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης - Μελάς): Λαγουδάκης 2, Τσίρος 10(2), Ατζαμόγλου 3, Πλέστης 3, Κεσκινίδης 7, Παπαγιαννάκος 19(3), Παπακωνσταντίνου 23(6), Μπαλόπητος 4, Χατζής 4, Νάσσου Σ.
Απουσίαζαν για διαφόρους λόγους: Βλάχος, Γιαννάκης, Στεφάτος, Καλούδας, Νάσσου Ν.

Επόμενος αντίπαλος ΚΑΟ Εθνικός Ελλ/σων.

Δευτέρα 18/9 Γήπεδο Μαρκοπούλου στις 21:30
Ο.ΚΑ.Μεσογείων - ΚΑΟ Εθνικός Ελλ/σων

Γ΄ φάση, 1η αγωνιστική 27/9/2017
Λεόντειος - ΟΚΑ Μεσογείων 43 - 69
Διαιτητές: Λύρας, Λαζόγκα
ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ (Μερτινιάν): Παπαευθυμίου, Παπαρίζος 3, Μήλλας 3, Γιόβας 6, Καϊμακάμης 7, Τσαουσλάρης, Μπεκιάρης 5, Κόντος, Φατούρος 10, Μπαστιτζάνος 4, Ξενάκης 5.

Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης): Καλούδας 4, Λαγουδάκης 2, Τσίρος 2, Ατζαμόγλου 9, Πλέστης 9, Κεσκινίδης, Παπαγιαννάκος 11, Παπακωνσταντίνου 14, Βλάχος 9, Μπαλόπητος 8, Μαργαρώνης 1.

Γ΄ φάση, 2η αγωνιστική 
Φίλιππος Περιστερίου - ΟΚΑ Μεσογείων 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΕΣΚΑ 2ος Όμιλος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΠΕ 05/10/2017
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 41 - 74
Διαιτητές: Ορφανός, Ισιγώνης
Δεκάλεπτα: 6-11, 12-30, 25-51, 41-74.
ΚΡΟΝΟΣ (Λιγνός): Γκίνης, Χατζηδιάκος 2, Χατζόπουλος 3, Πάσχος 1, Τσουκαλάς 3 (1), Γιαννακόπουλος 8, Ευθυμίου, Κόρμπος 6, Γιασαφάκης, Μακρυδάκης 12 (2), Κώσταρης Δ. 1, Κώσταρης Β. 5.
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 4, Λαγουδάκης 2, Γιαννάκης, Τσίρος 16 (4), Ατζαμόγλου 6, Πλέστης 4, Κεσκινίδης, Παπαγιαννάκος 14, Παπακωνσταντίνου 14 (2), Χατζής 4, Μπαλόπητος 5, Μαργαρώνης 5.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 12/10/2017 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ  53-60
Διαιτητές: Θεονάς, Κομιανός
Δεκάλεπτα: 15-11, 32-23, 49-43, 53-60.
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας, Λαγουδάκης, Γιαννάκης 2, Τσίρος 4, Ατζαμόγλου 12 (1), Πλέστης 6, Κεσκινίδης 2, Παπαγιαννάκος 15, Παπακωνσταντίνου 9 (3), Χατζής, Μπαλόπητος 3, Μαργαρώνης.
ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Πίνης, Καραγιάννης 18 (1), Γεωργακόπουλος 10, Αργυρίδης 3, Πασσάς 3 (1), Γεωργόπουλος 7 (1), Βαλές 5 (1), Γκόλιας 9 (2), Μανιατόπουλος, Χλέπος, Αποστολόπουλος 5 (1).


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 19/10/2017
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49 - 66
Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Γκανής
Δεκάλεπτα: 13-26, 27-39, 39-53, 49-66.
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Γρυλλιωνάκης): Κρητικός 7, Μιχαηλίδης, Γεργεριτάκης 20 (2), Ευαγγελάτος, Μαράτος, Οικονόμου 5, Παπαναγόπουλος, Κούρτζας, Βαρνάβας 2, Κάππης, Μπουρβάνης 13, Ράπτης, Τζιώτης 2.
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 6 (1), Λαγουδάκης, Τσίρος 5 (1), Ατζαμόγλου 15, Πλέστης 9, Κεσκινίδης 5, Νάσσου 4, Μαργαρώνης, Παπακωνσταντίνου 8 (1), Χατζής, Μπαλόπητος 4, Βλάχος 10.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 26/10/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 74 - 58
Διαιτητές: Τσαχάκης, Δαλέκος
Δεκάλεπτα: 9-15, 31-36, 52-43, 74-58.
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας, Γιαννάκης 7, Τσίρος 8 (2), Ατζαμόγλου 8, Πλέστης, Κεσκινίδης 9, Παπαγιαννάκος 20 (2), Παπακωνσταντίνου 8, Βλάχος 8, Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου 6.
ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Γάσπαρης, Αγγέλης, Σαρημπάλης 3, Γαϊτανάκης 8 (1), Κατσαμπέκης 16, Νταούντ 6, Καρκανίδης 4 (1), Σταφυλάς 5, Μεγαλοοικονόμου, Καρακώστας, Σακελλαρίδης 6, Χανιώτης 10 (2).

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 02/11/2017 
ΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 47 - 69
Διαιτητές: Καραβίτης, Γιαννακόπουλος
Δεκάλεπτα: 6-23, 23-46, 37-66, 47-69.
ΑΜΙΛΛΑ (Μακρής): Μαρκομιχάλης 5 (1), Χύτας 2, Βαμβακάρης 5, Βλασερός 11 (1), Μήλης, Κούνας, Καμπίτης, Τόλιος 9, Παριανόπουλος, Σπηλιώτης 2, Βοσκάκης 3 (1), Αδράμης 10 (2).
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 9 (1), Τσίρος 10, Ατζαμόγλου, Πλέστης, Κεσκινίδης 4, Παπαγιαννάκος 25 (4), Παπακωνσταντίνου 12 (2), Βλάχος 2, Χατζής, Μπαλόπητος 2, Νάσσου, Μαργαρωνης 5 (1).

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 09/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Αγ. Ανάργυροι 63-58
Διαιτητές: Αγγέλης, Ρεμουντάκης
Δεκάλεπτα: 17-16, 36-35, 52-45, 63-58
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 2, Λαγουδάκης, Γιαννάκης 3, Τσίρος 19 (3), Ατζαμόγλου, Πλέστης 2, Κεσκινίδης 8 (1), Παπαγιαννάκος 24 (1), Βλάχος 5 (1), Χατζής, Μπαλόπητος, Νάσσου, Mαργαρώνης.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓ. (Σολωμός): Λαγός, Γκινούτσης 13 (1), Αθανασιάδης 2, Κουτσούμπας 7, Γούνης, Ζήκας 4, Αθανασάκης 10, Τουρλίδας, Σαμαράς, Αγγελογιαννάκης 12 (2), Μπαμπάκος, Παπαηλιού 10 (2).21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 16/11/2017 
Ολυμπιάδα Παπάγου - ΟΚΑ Μεσογείων 45-67
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 18-16, 31-32, 42-51, 45-67.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ. 5, Μαντζούνης 2, Ρουμπέας 12 (3), Λημνιός, Ζαχόπουλος, Κοτσολέτης, Ανδρουλάκης 5 (1), Οικονόμου, Διόλατζης 9, Τηλιόπουλος 5, Μπακόπουλος Α. 7 (1), Λούβαρης.
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 5 (1), Λαγουδάκης, Γιαννάκης, Τσίρος 5 (1), Πλέστης 17, Κεσκινίδης 9, Παπαγιαννάκος 9, Βλάχος 13 (1), Χατζής 2, Μπαλόπητος 7, Μαργαρώνης

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 23/11/2017
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 72 - 58
Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Αναστασόπουλος
Δεκάλεπτα: 27-20, 45-36, 60-48, 72-58.
ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας 10 (2), Τσίρος 20 (3), Πλέστης 4, Κεσκινίδης 12 (1), Παπαγιαννάκος 11, Παπακωνσταντίνου 2, Βλάχος 7 (1), Χατζής, Μπαλόπητος 6, Φράγκος.
ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Μπαρδάκος 3, Τσέλο 3 (1), Θάνος 14, Ράπτης 8 (2), Σιλιτζήρης 6, Ορλώφ, Κουτρούλης 3, Σπυρόπουλος 12 (2), Δήμας 7, Μπεμπέτσος 2, Παπαδημητράκης, Σιν.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕ 30/11/2017
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - O.KA. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51 - 43(25-18) 
Διαιτητές: Καραβίτης, Καλαντζής
Δεκάλεπτα: 11-, 25-18, 36-37, 51-43.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Τσίμπερης, Παπαδόπουλος 19, Γεωργιάδης, Ντάνας 16 (2), Μπότσας, Μητρόπουλος 2, Κανελλόπουλος 5 (1), Φιλόπουλος, Λιαπούρης 2, Παπαϊωάννου 7, Βεντούρης, Ζεμπέρης.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας, Λαγουδάκης, Οικονόμου 2, Γιαννάκης 2, Τσίρος 10 (1), Ατζαμόγλου, Κεσκινίδης, Παπαγιαννάκος 9 (1), Παπακωνσταντίνου 9 (1), Βλάχος 8, Χατζής, Μπαλόπητος 3.


10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 07/12/2017 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 07/12/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 07/12/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 07/12/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 07/12/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0
ΠΕ 07/12/2017 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 07/12/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 14/12/2017 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 14/12/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 14/12/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 14/12/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0
ΠΕ 14/12/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 14/12/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 14/12/2017 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 21/12/2017 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 21/12/2017 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 21/12/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 21/12/2017 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 21/12/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 21/12/2017 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0
ΠΕ 21/12/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 11/01/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 11/01/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 11/01/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0
ΠΕ 11/01/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 11/01/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 11/01/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 11/01/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 18/01/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 18/01/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 18/01/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 18/01/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 18/01/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 18/01/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 18/01/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 25/01/2018 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 25/01/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 25/01/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0
ΠΕ 25/01/2018 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 25/01/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 25/01/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 25/01/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 01/02/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 01/02/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 01/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 01/02/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 08/02/2018 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 08/02/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 08/02/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 08/02/2018 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 15/02/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 15/02/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 15/02/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 15/02/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 22/02/2018 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 22/02/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 22/02/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 22/02/2018 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 22/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 22/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 22/02/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 01/03/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 01/03/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 01/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0
ΠΕ 01/03/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 01/03/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 08/03/2018 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 08/03/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 08/03/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 08/03/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 08/03/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 08/03/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0
ΠΕ 08/03/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 15/03/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0
ΠΕ 15/03/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 15/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 15/03/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 22/03/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 22/03/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 22/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 22/03/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 22/03/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 22/03/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΠΕ 22/03/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 29/03/2018 20:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 29/03/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 29/03/2018 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 29/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0
ΠΕ 29/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΠΕ 29/03/2018 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 29/03/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 19/04/2018 20:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 - 0
ΠΕ 19/04/2018 21:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 19/04/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 19/04/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 - 0
ΠΕ 19/04/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 - 0
ΠΕ 19/04/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΠΕ 19/04/2018 22:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 - 0
ΠΕ 26/04/2018 20:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΠΕ 26/04/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΠΕ 26/04/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 - 0
ΠΕ 26/04/2018 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 - 0
ΠΕ 26/04/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 - 0
ΠΕ 26/04/2018 21:45 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0