Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

 ΗΜΕΡΑ   ΗΜΕΡ/ΝIΑ    ΩΡΑ  ΓΗΠΕΔΟ              ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ     ΤΜΗΜΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/9/2016 20:30 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ Α.Ο.ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ ΚΥΠ 25-62
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/9/2016 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ  59-11
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/9/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 33-28
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/9/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 84-38
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/9/2016 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 74-62
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/9/2016 21:30 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ ΚΥΠ.49-83
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/9/2016 17:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 28-72
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/9/2016 19:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 38-74
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/9/2016 20:00 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ Α.Ε.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 46-54
ΤΡΙΤΗ 20/9/2016 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΚΥΠ 63-56
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/9/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 33-27
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/9/2016 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ 89-75
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/9/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ./ Ν.Χ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 20-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9/2016 12:30 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 33-65
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9/2016 14:00 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 51-63
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9/2016 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 20-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/9/2016 20:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ ΚΥΠ. 42-38

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 

ΗΜΕΡΑ    ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ   ΓΗΠΕΔΟ               ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ   ΤΜΗΜΑ                   
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/10/2016 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 40-44
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/10/2016 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 36-66
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/10/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 1-2
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/10/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 42-65
 ΚΥΡΙΑΚΗ 2/10/2016 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 72-39
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/10/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ         ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10/2016 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 ΑΝΔΡΕΣ 64-48
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/10/2016 18:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 41-34
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/10/2016 19:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 66-78
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/10/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 57-35
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/10/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΙΔΕΣ 26-41
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10/2016 0:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 37-38
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10/2016 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΚΡΗΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 62-53
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 44-36
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2016 17:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 53-38
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 9-101
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 59-50
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10/2016 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 71-39
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/10/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΕΣ 45-37
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/10/2016 20:30 ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 56-72
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2016 0:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/10/2016 17:00 ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 29-35
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2016 14:30 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 54-61
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2016 16:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 64-81
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/10/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ ΠΑΙΔΕΣ 31-44       ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10/2016 0:00 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 68-16

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 

ΗΜΕΡΑ    ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ   ΓΗΠΕΔΟ                   ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ              ΤΜΗΜΑ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 2/11/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50-23
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/11/2016 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΝΔΡΕΣ 73-51
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/11/2016 20:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 27-44       ΚΥΡΙΑΚΗ 6/11/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΠΑΙΔΕΣ 46-56 
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/11/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 62-35
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/11/2016 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ  ΕΦΗΒΟΙ 84-37
ΤΕΤΑΡΤΗ 9/11/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 47-53
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/11/2016 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ 21:30 ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 58-72
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2016 20:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ 38-27
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΕΣ ΕΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 52-40   ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11/2016 17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛ/ΛΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 32-26
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2016 12:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 63-83
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2016 13:30 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 44-74
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 27-38
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/11/2016 0:00 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ  20-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/11/2016 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. ΑΝΔΡΕΣ  54-60
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2016 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2016 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 22-85
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2016 20:00 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 58-69
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016 19:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 47-37
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 16-88
ΤΕΤΑΡΤΗ 23/11/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 40-63
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/2016 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 61-78
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 52-40
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 74-38
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΕΦΗΒΟΙ 83-51
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 53-58
ΤΕΤΑΡΤΗ 30/11/2016 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 55-29

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ      ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ            ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ     ΤΜΗΜΑ   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/12/2016 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ  68-41
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016 17:00 ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016 0:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ  68-29
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016 0:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 32-30
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΠΑΙΔΕΣ 32-52
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΠΑΙΔΕΣ 72-26
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΕΦΗΒΟΙ  79-56
ΤΕΤΑΡΤΗ 7/12/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 34-45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/12/2016 21:45 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ Α.Ο.ΔΑΦΝΗΣ -Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 0:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 30-36
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:15 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ./ Ν.Χ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  0-20
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 17:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 70-31
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 14:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 53-50
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ 66-89
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΠΑΙΔΕΣ 45-38
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/2016 0:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/12/2016 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 76-36
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 0:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ 37-23
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 43-24
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ 52-28
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2016 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ 69-43
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/12/2016 21:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΡΦΑΝΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ 49-74

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ    ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ            ΤΜΗΜΑ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 0:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. ΠΡΟΜΙΝΙ 33-41
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΠΑΙΔΕΣ 56-39
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΕΦΗΒΟΙ 66-60
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1/2017 0:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 51-33
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/1/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 ΑΝΔΡΕΣ 67-52
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 18:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 31-36
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ 77-16
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 0:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΠΡΟΜΙΝΙ 20-14
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 12:30 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ 55-52
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 14:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ  55-73
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ 80-25
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/1/2016 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 17:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 41-45
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΕΦΗΒΟΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/1/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/1/2016 19:45 ΓΚΡΑΒΑΣ 3ΑΣΤΕΡΕΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - Ε.Φ.Α.Ο.Ζ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 46-33
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 11:30 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ -  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 57-27
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  - ΓΣ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 17-49
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 16:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 17:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ  

ΗΜΕΡΑ      ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ         ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ        ΤΜΗΜΑ     
ΤΕΤΑΡΤΗ 1/2/2017 0:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/2/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2017 0:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2017 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  31-47
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΑ 35-18
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/2017 14:00 ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 94-31
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/2/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/2/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΝΔΡΕΣ 68-50
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΚΟΡΑ 30-23
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017 0:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ  29-19
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 10:45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 39-24
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡ. 22-55
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 12:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ Β - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 46-45
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΙΔΕΣ 54-34
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΕΦΗΒΟΙ 57-37
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017 20:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/2/2016 21:45 6ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΑΙΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2017 0:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2017 20:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 10:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 0:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/2/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/2017 0:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΜΙΝΙ

ΜΑΡΤΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ    ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ           ΓΗΠΕΔΟ               ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ           ΤΜΗΜΑ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 1/3/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/3/2016 21:45 ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 12:30 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡ/ΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 13:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/3/2017 0:00 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/3/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017 18:30 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡ/ΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ JUNIORS
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017 19:30 ΡΑΦΗΝΑΣ Α.Ο.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝΑΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β JUNIORS
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 16:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΣΠΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ 1/4
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 00:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 00:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/3/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:45 ΓΚΡΑΒΑΣ ΟΙΩΝΟΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017 16:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  - ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 14:00 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 11:00 ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ Α.Ο.ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/2017 21:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/3/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 17:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ JUNIORS
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 17:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ JUNIORS 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 13:30 ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/3/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/3/2016 22:00 ΡΟΥΦ ΑΕ ΕΔΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

ΗΜΕΡΑ    ΗΜΕΡ/ΝIΑ ΩΡΑ            ΓΗΠΕΔΟ           ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ           ΤΜΗΜΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΣΠΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 12/3
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017 16:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017 19:30 ΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΠΙΚΕΡΜΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/4/2017 0:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/4/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΔΡΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017 11:00 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΕΣΝ. ΜΑΚΡΗΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017 00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/4/2016 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 00:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ -  ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΡΓΟΝ. ΡΑΦΗΝΑΣ  - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 19:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΜΑΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/5/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/5/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/5/2017 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ