ΠΡΟΜΙΝΙ

ΡΟΣΤΕΡ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ
Δευτέρα: 18:00-19:30 Ανοικτό 4ου Δημοτικού
Τρίτη: 17:00-18:30 Κλειστό Γυμνασίου
Πέμπτη: 15:30-17:00 Κλειστό Γυμνασίου
Σάββατο: 15:30 GAME


ΟΜΑΔΕΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 
ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 
ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ.
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 
ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 02/12/2017 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 02/12/2017 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 02/12/2017 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 02/12/2017 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 02/12/2017 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 09/12/2017 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 09/12/2017 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 09/12/2017 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 09/12/2017 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 09/12/2017 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/12/2017 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 16/12/2017 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 16/12/2017 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 16/12/2017 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 16/12/2017 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 13/01/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 13/01/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 13/01/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 13/01/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 13/01/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 20/01/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 20/01/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 20/01/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 20/01/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 20/01/2018 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 27/01/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 27/01/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 27/01/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 27/01/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 27/01/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/02/2018 00:00 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 03/02/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 03/02/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 03/02/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 03/02/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/02/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 10/02/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 10/02/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 10/02/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 10/02/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 24/02/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 24/02/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 24/02/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 24/02/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 24/02/2018 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/03/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 03/03/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 03/03/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 03/03/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 03/03/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/03/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 10/03/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 10/03/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 10/03/2018 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 10/03/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 17/03/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 17/03/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 17/03/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 17/03/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 17/03/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 31/03/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 31/03/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 31/03/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 31/03/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 
ΣΑ 31/03/2018 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/04/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 14/04/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 14/04/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 14/04/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 14/04/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 21/04/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 21/04/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 21/04/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 21/04/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0
ΣΑ 21/04/2018 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 28/04/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 28/04/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 28/04/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 28/04/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 28/04/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 05/05/2018 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ 0 - 0
ΣΑ 05/05/2018 13:30 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΣΑ 05/05/2018 15:00 Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΣΑ 05/05/2018 17:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0
ΣΑ 05/05/2018 18:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 12/05/2018 12:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 12/05/2018 13:45 ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 0 - 0
ΣΑ 12/05/2018 14:15 ΣΑΙΝΤ ΛΩΡΕΝΣ ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Γ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 0 - 0
ΣΑ 12/05/2018 15:45 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 0 - 0
ΣΑ 12/05/2018 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0 - 0