Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

ΡΟΣΤΕΡ

ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000

ΛΙΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΜΗΣ 2000
ΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000
ΚΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000     
ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001
ΚΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΝΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001
ΠΑΤΑΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001
ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΚΟΤΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 2001   
ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ 2002
ΣΠΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002
ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002
ΤΖΙΡΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002
ΤΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡ 2002
ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝ ΣΙΜΟΣ 2002
ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002
ΓΙΑΠΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" Β'  

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 
01ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 25/09/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 49 - 55 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 02/10/2018 20:30 ΠΕΥΚΗΣ Β
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 09/10/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 16/10/2018 20:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 23/10/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 0 - 0 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 06/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 13/11/2018 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ.
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 20/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ -  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 - 0 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 - 0 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 04/12/2018 21:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 11/12/2018 21:30 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 18/12/2018 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 - 0 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 08/01/2019 21:15 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 15/01/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΤΡ 22/01/2019 21:30 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ.
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 29/01/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 - 0 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/02/2019 21:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 12/02/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 19/02/2019 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΤΡ 26/02/2019 21:30 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡ 05/03/2019 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 
16ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 23/09/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β-ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" Β' 0 - 0 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 29/09/2018 20:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 07/10/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 14/10/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 20/10/2018 19:45 ΖΩΦΡΙΑΣ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 4/11/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β-ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β 0 - 0 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 11/11/2018 16:00 ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0
 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 25/11/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β 0 - 0 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 02/12/2018 17:30 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" Β' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 16/12/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 - 0
 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 12/01/2019 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 20/01/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 - 0 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 03/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 0 - 0 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑ 09/02/2019 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Β - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 0 - 0 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥ 17/02/2019 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Β' 0 - 0